Wish List 0
Fırsat ürünleri

Yerli Duvar Kağıdı

YERLİ DUVAR KÂĞIDI

Duvar kâğıtları modellerimiz arasında gerek sade gerekse de hareketli desenlerle bezenmiş pek çok ürün bulunmaktadır. Bu sebeple içerisinde vakit geçirdiğiniz dört duvarınızı alışılmışlık ve sıkıcılıktan kurtarmak sizin elinizde. Sizin zevkinize ve yaşam enerjinize hitap eden desene sahip desenli duvar kâğıdı modelini seçmek ve sepetinize eklemek, odanızın duvarlarını dile getirmek için yeterli olacaktır.

Yerli duvar kâğıdı ürünlerinin tasarımı dâhil tüm yönleri yerlidir. Duvar kâğıdı modelleri arasından zevkinize göre seçeceğiniz duvar kâğıtları oturma odanıza, çalışma odanıza, bebek odasına, genç odanıza, oturma odanıza, misafir odanıza, hobi odanıza hayalini kurduğunuz o atmosferi kazandırma konusunda çok büyük bir rol oynar. Onlara bu rolü veren ne odası olursa olsun içinde bulunduğunuz odayı kuşatanın duvarlar olmasıdır. Duvarlar siz farkında olmasanız da enerjinizi belirleyen, artıran, dengede tutan en önemli ev aksesuarıdır. Fakat buna rağmen odalar tasarlanırken duvar kâğıtları genellikle göz ardı edilmektedir. Duvar kâğıdı göz ardı edilmediği ve duvarları süslediği zaman, içinde bulunduğunuz odanın ne kadar büyüleyici ve şaşırtıcı derecede enerji yayan bir hale büründüğüne tanık olacaksınız.

Yerli duvar kâğıdı modelleri arasında beğeninize uygun, sizi ve ruh halinizi yansıtan pek çok ürün bulacaksınız. Kararsız kalmanıza sebep olacak pek çok duvar kâğıdımız mevcuttur. Tek yapmanız gereken incelediğiniz modeller arasından size en uygununu seçmek ve bizimle irtibata geçmek.

8809-03 Duvar Kağıdı Modeli

Decowall Duvar kağıdı

8809-03 Duvar Kağıdı Modeli

550,0TL

8809-03 Duvar Kağıdı Modeli - Salon Duvar KağıdıDuvar Kağıdı Özellikleri 1 Ölçüler En: 106 cm - Boy: 15,60 mt (16m2) 2MenşeiTürkiye 3 Solmazlık güneş ışınlarına dayanıklı ..

150

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)