Wish List 0
Fırsat ürünleri

Sıkça Sorulan Sorular

TESLİMAT

 •  Siparişlerim ne zaman bana ulaşır?

 •  Sipariş bedeli iadesi

 •  Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

GARANTİ

 • CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 •  CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

 • Garanti ve İade Koşulları

  Tüm ürünlerimiz ithalatçı veya imalatçı firma ithalatı altındadır. Arızalı'nda organik meyve suyu veya garanti belgesi ile birlikte ebat en yakın yetkili teknik servise teslim edilir. Yetkili teknik servis güvenliği garanti belgesi ve kullanım kılavuzlarından bazıları.

  Teknik servisine ulaşım imkanınız olmayan markalar için bu ürünler bize göndermeniz gerekiyor. Ürün tarafımızdan yetkili servislere ihtiyacınız var. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise götürmeniz ya da göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Yetkili servis ile sorun yaşadıklarımızı bize sunabilirdik. Biz gönderdiğiniz fiyata kargo bedeli Alıcı'ya aittir.  Garanti

  •  Siparişlerim ne zaman bana ulaşır?

   Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
   Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
   Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler  kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
   Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
  •  Sipariş bedeli iadesi

  •  Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile


Ödemeler

 • ÖDEME VE TESLİMAT

 • Genel bilgilendirme

  1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
  3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
  4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 
  5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
  6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.